Strona głównaInneWynajem magazynu self storage - wygodne rozwiązanie na czas remontu

Wynajem magazynu self storage – wygodne rozwiązanie na czas remontu

Brakuje Ci miejsca w mieszkaniu na przechowywanie wszystkich swoich rzeczy sezonowych? Nie masz wolnej przestrzeni na przezimowanie roweru, opon, rolek, mebli balkonowych czy sprzętu wodnego oraz przechowanie w okresie wiosenno-letnio-jesiennym sanek, snowboardu, nart i innych zajmujących dużą ilość miejsca przedmiotów? A może nie masz pomysłu co zrobić ze swoimi rzeczami w trakcie remontu, aby uniknąć przestawiania ich z miejsca na miejsce, co nie tylko spowalnia cały remont, ale również zwiększa ryzyko ich uszkodzenia. Dobrym pomysłem na przechowywanie rzeczy zarówno całorocznie w roli komórki lokatorskiej, jak również kilkudniowo, np. w trakcie remontu są magazyny samoobsługowe Less Mess Storage.

Magazyn do wynajęcia we Wrocławiu

Jeden z 12 oddziałów Less Mess Storage zlokalizowanych w Polsce znajduje się przy ulicy Czekoladowej 89 we Wrocławiu. Jest to jeden z największych self storage w naszym kraju. Usytuowany jest blisko centrum handlowego, bezpośrednio przy zjeździe z autostrady. W oddziale przy ulicy Czekoladowej prócz bezpiecznych, odpowiednio chronionych magazynów samoobsługowych znajdują się również pomieszczenia drive up. Aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu przestrzeni magazynowej w tym oddziale, zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową https://www.lessmess.storage/self-storage-wroclaw/.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia – bezpieczna alternatywa dla piwnicy i garażu

Magazyny na wynajem to znacznie lepszy wybór do przechowywania rzeczy niż piwnica, garaż czy komórka w bloku – dlaczego? W miejscach takich zazwyczaj panuje chłód oraz wilgoć co nie pozostaje obojętne dla kondycji magazynowanych przedmiotów. W self storage panują optymalne warunki, a budynek jest chroniony nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa.

Magazyny do wynajęcia to idealny wybór również dla osób, które wpuszczają na czas remontu do swojego mieszkania obcą ekipę remontową i zostawiają ją samą w domu. Aby nie obawiać się o bezpieczeństwo wartościowych rzeczy, pozostaw je na ten w magazynach samoobsługowych Less Mess Storage. Jest to również doskonała opcja na czas dłuższego wyjazdu, np. na erasmusa, na kontrakt do pracy lub na bardzo długą podróż po świecie. Kilkumiesięczna nieobecność często generuje niepotrzebne straty związane z opłacaniem całego mieszkania. W magazynach self storage możesz bez obaw pozostawić swoje rzeczy na czas wyjazdu, a mieszkanie zdać i nie płacić wynajmu lub wynająć, jeśli jest Twoją własnością. Pozwoli to nie tylko na uniknięcie strat finansowych, ale również na zarobienie dodatkowej gotówki.

Art. sponsorowany

POWIĄZANE

Z TEJ KATEGORII