Laboratoria DIALAB

DIALAB to dynamicznie rozwijający się zespół Laboratoriów Medycznych w regionie Wrocławia i Dolnego Śląska. Powstał w 2001 roku z inicjatywy i środków własnych założycieli. Obecnie obsługujemy w szerokim zakresie pacjentów indywidualnych, praktyki lekarskie wielu specjalności, POZ i szpitale.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

W naszej ofercie analitycznej i mikrobiologicznej posiadamy pełny zakres badań analitycznych i mikrobiologicznych, podstawowych i specjalistycznych w ramach umów z NFZ oraz dla pacjentów indywidualnych nie posiadających skierowania od lekarza.

Zachęcamy do korzystania z zestawów badań panelowych.

Oferujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i krótki czas oczekiwania na wynik.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyższego poziomu obsługi na każdym etapie procesu diagnostyki laboratoryjnej.

Osiągamy to poprzez:

  • wysoki poziom kwalifikacji naszego personelu (rejestracja i pomoc w doborze badań, informacja w trakcie trwania badania, pobieranie materiałów najnowszymi metodami dostosowanymi indywidualnie do pacjenta, dostęp do wyników zaraz po ich wykonaniu i zatwierdzeniu przez uprawnionego diagnostę)
  • specjalizujemy się w obsłudze małych dzieci ( pobieramy krew z palca), materiały do badań pobierają osoby z dużym doświadczeniem
  • aparaty i wyposażenie najnowszej generacji
  • certyfikaty jakości, potwierdzające wysoki poziom wykonywanych badań

W naszych placówkach dodatkowo możemy zaoferować:

  • usługę wyjazdową w domu pacjenta na dodatkowe zlecenie
  • dogodne lokalizacje własnych punktów obsługi pacjenta ( łatwy dojazd komunikacją publiczną, parkingi, udogodnienia dla niepełnosprawnych)
  • szybki, profesjonalny kontakt z lekarzem w przypadku badań pilnych

Certyfikaty

Partnerzy DIALAB: