Dla lekarza

Dla zorganizowanych jednostek medycznych i lekarzy oferta obejmuje szeroki zakres badań analitycznych, mikrobiologicznych i specjalistycznych oraz:

  • szybki, profesjonalny kontakt z lekarzem w przypadku badań pilnych
  • zdalny dostęp on-line do wyników zaraz po wykonaniu badań. Wystarczy dowolna przeglądarka internetowa. Nie wymaga dodatkowych instalacji. Uprawniony pracownik, lekarz otrzymuje login i hasło do wyników badań swoich pacjentów. Wyniki można przeglądać ( wraz z historią, oraz wg innych parametrów) jak i wydrukować. Niezależnie wyniki są dostarczane do zleceniodawcy w formie drukowanej. Po odpowiednim upoważnieniu możemy wyniki dostarczyć też pocztą email.
  • kurierzy dostarczający wyniki drukowane i odbierający próbki wg ustalonego ze zleceniodawcą harmonogramu.

Laboratorium prowadzi systematycznie wewnętrzną kontrolę jakości w oparciu o systemy informatyczne, oraz regularnie bierze udział w corocznym sprawdzianie wiarygodności badań, organizowanym przez Centralny Ośrodek Badania Jakości w Warszawie zawsze otrzymując certyfikat potwierdzający wiarygodność badań. W załączeniu: przykładowe certyfikaty potwierdzające wysoką jakość wykonywanych badań.

Jakość badań, system organizacji i sposób obsługi pacjentów, rynku i klientów są wysoko oceniane przez naszych obecnych partnerów.

Zapraszamy i zachęcamy do współpracy z naszą firmą!
Linki:Nasi partnerzy: